W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy poszukujemy osoby na stanowiska:

Lekarz radiolog

II stopień specjalizacji

Ze znajomością TK, MR i RTG

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadać za wykonywanie i opis badań diagnostycznych

Dotyczy placówek: Katowice, Sosnowiec, Zawiercie, Czeladź, Żory , Bieruń

Pielęgniarka/Pielęgniarz

Doswiadczenie mnimum 3 lata

Dokumenty potwierdzające PWZ

Dyzpozycyjność

Dotyczy placówek: Katowice, Sosnowiec, Zawiercie, Czeladź, Opole, Kędzierzyn-Koźle, Żory, Bieruń.

Praca na umowę zlecenie w trybie zmianowym

Obowiązki: Zakładanie i usuwanie wkłucia dożylnego oraz kompleksowej opieka pacjenta przed, w trakcie i po badaniu Tomografi Komputerowej oraz zakładanie i usuwanie wkłucia dożylnego pacjentów kierowanych na badanie Rezonansu Magnetycznego, zgodnie z procedurami i instrukcjami, które wchodzą w skład Systemu Zarządzania obowiązującego w HELIMED Diagnostic Imaging Sp. z o.o. Sp. komandytowa.

Technik Elektroradiologii

Wykształcenie kierunkowe

Doswiadczenie minimum 5 lat

Dyspozycyjność

Dotyczy placówek: Katowice, Sosnowiec, Zawiercie, Czeladź , Opole, Kędzierzyn-Koźle, Żory, Bieruń.

Znajomość obsługi aparatów i wykonywania badań diagnostycznych na  TK i MR Siemens i GE oraz RTG

Preferowana forma zatrudnienia-Działalność Gospodarcza, Umowa cywilno prawna