O firmie

HELIMED, czyli jakość i rzetelność

Zdajemy sobie sprawę z tego, że usługi medyczne stanowią jedno z kluczowych ogniw procesu diagnostyki pacjenta. Dlatego do każdego badania, które wykonujemy w Centrach Medycznych HELIMED, podchodzimy z najwyższą starannością, fachowością i zaangażowaniem. Ponadto z należytym szacunkiem traktujemy każdego pacjenta, który się u nas zjawia. To wszystko składa się na wysoką jakość usług, która jest fundamentem naszej działalności.

 

Nasza misja

Jesteśmy zdeterminowani, by zapewniać wam opiekę na najwyższym poziomie, która wyróżnia nas na tle konkurencji. Zgodnie z naszym motto „Widzimy więcej – dla zdrowia naszych pacjentów”, chcemy dołożyć naszą cegiełkę do poprawy lub utrzymania na wysokim poziomie stanu zdrowia każdej z osób, która nas odwiedzi.

 

Rozwój = jakość

Realizacja misji zobowiązuje nas do ciągłego doskonalenia zarówno naszego zespołu, jak i urządzeń, na których pracujemy. Dlatego HELIMED dysponuje jednym z najnowocześniejszych urządzeń do badań Tomografii Komputerowej i Rezonansu Magnetycznego w Polsce, a swoją bazę sprzętową stale unowocześnia, dorównując standardami do najlepszych światowych ośrodków radiologii.

O firmie photo

Odwiedź nas – wirtualnie!

Zapraszamy na wyjątkowy wirtualny spacer po jednej z naszych placówek medycznych, zlokalizowanej w Sosnowcu. Zobacz, jak pracujemy!
Przejdź

W jaki sposób od ponad 20 lat zapewniamy tak wysoką jakość usług medycznych?

Mamy wyśrubowane wewnętrzne standardy polityki zatrudnienia, przez co nasze szeregi wzmacnia tylko wysoko wykwalifikowany personel

Wiemy, że raz zdobyta wiedza to nie wszystko, dlatego umożliwiamy naszym pracownikom podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych i kształtowanie świadomości w zakresie jakości świadczonych usług

Wciąż udoskonalamy nasze zaplecze technologiczne, korzystając z najnowszych osiągnięć nauki

Wszędzie działamy tak samo skutecznie – wszystkie placówki HELIMED funkcjonują w oparciu o jednolite standardy świadczenia usług

Certyfikaty

Wysoka jakość usług świadczonych w naszych placówkach medycznych jest dla nas wartością nadrzędną i fundamentalną. Świadome tego kierownictwo HELIMED jest zdeterminowane, aby zapewnić pacjentowi opiekę medyczną na najwyższym poziomie, wspomaganą przez zidentyfikowane procesy i wdrożone procedury, zgodne z międzynarodowymi standardami Systemu Zarządzania. Zapraszamy do zapoznania się z certyfikatami, które to potwierdzają.

O firmie photo